Verslag: Welkom nieuwe leden

Welkomstbijeenkomst nieuwe leden

Twee keren per jaar organiseert Contact50 een bijeenkomst voor nieuwe leden. De voorjaarsbijeenkomst op 18 februari werd bezocht door 22 van de 32 nieuwe leden die zich de afgelopen maanden hebben aangemeld. Het was een zeer gezellig samen zijn. Er werd informatie gegeven over de activiteiten en de beweegredenen van het bestuur van Contact50. Naar aanleiding van de veranderende vraag en ontwikkelingen in de zorg werd er ook een tipje opgelicht over toekomstige activiteiten die Contact50 gaat oppakken.

Wat biedt het lidmaatschap?
Contact50 is er voor alle 50-plussers en het lidmaatschap van onze vereniging heeft voordelen.
Met het lidmaatschap sluit u uzelf aan bij een vereniging met ongeveer 1000 leden. Omdat Contact50 is aangesloten bij de overkoepelende organisatie Senioren Brabant-Zeeland, bent u daar ook automatisch lid van.

Het gecombineerde lidmaatschap van Senioren Brabant-Zeeland en Contact50 biedt u de volgende voordelen:

  • Collectieve en individuele belangenbehartiging.
  • Veelal gratis advies, indien nodig zelfs persoonlijk bij u thuis.
  • Informatieve en ontspannende informatie via het blad ONS, dat Senioren Brabant-Zeeland elf keer per jaar uitbrengt; het wordt tegelijk met onze maandelijkse nieuwsbrief ContActueel bij u bezorgd.
  • Toegang tot onze website, waarvan het besloten gedeelte alleen voor leden toegankelijk is.
  • Toegang tot allerlei activiteiten en cursussen, gratis of met een minimale eigen bijdrage.
  • Kortingen via Senioren Brabant-Zeeland en KBO kring Tilburg op onder meer ziektekostenverzekering en energie
Contact50 Udenhout bestuur icon